Подаруйте щось особливе ...

Image

Подарунковий сертифікат від фотостудії PLAY - не просто подарунок, це цілий комплекс вражень, який доставить масу задоволень!

Разом з сертифікатом ви даруєте можливість не тільки отримати фотографії в красивих інтер'єрах, а й цікаво провести час в оточенні професійної команди, відчути себе зіркою, зануритися в творчу обстановку, насолодитися святковою атмосферою, приміряти будь-який образ і все це запам'ятати не тільки в пам'яті, але і на фотокартках.

Подарунковий сертифікат від фотостудії PLAY - оригінальний і за багатьмя параметрами універсальний презент. Безумовно, це відмінна ідея для будь-якого свята і торжества, будь то день народження або річниця весілля. Такий сертифікат можна сміливо вручити будь-якій людині (рідним, коханим, друзям, колегам) і абсолютно з будь-якого приводу.

Сертифікат можна сформувати під будь-який бюджет. Його можна виписати на будь-яку суму або ж на будь-які послуги без прив'язки до одна до одної:
- оренда залів
- послуги візажистів і перукарів
- послуги фотографів
- прокат одягу
- оренда декору
- проведення дня народження, майстер класу і ін заходів
- комплект повітряних куль

Наші сертифікати виглядають стильно і презентабельно, вони виконані вручну майстром-декоратором. Це означає, що його не потрібно додатково прикрашати або упаковувати, такий презент можна сміливо дарувати в тому оригінальному вигляді, в якому ви його у нас купили. Будьте впевнені, що людина, яка отримала його, чи не розчарується. 

Cертифікат може бути на українській чи російській мові, у паперовому чи електронному форматі.

Будьте оригінальні! Такий сюрприз навряд чи хтось очікує від вас. Подаруйте враження, яке залишиться не тільки в пам'яті, але і на фотографії.

Термін дії - 6 місяців.

Забирати за адресою - Курбаса 2Б, або ж можлива доставка таксі / поштою за рахунок клієнта

Image

прокат одягу