Image

ПРАВИЛА І КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ НАШИХ ГОСТЕЙ

(Проплачуючи студію, ви автоматично погоджуєтеся з правилами)

 

Забронювати студію можна двома способами. На сайті встановлені on-line бронювання та моментальна оплата через платіжну систему liqpay - тепер клієнт в 2 кліка може оплатити заявку в зручному для себе місці і в зручний час. Також ви можете забронювати студію через менеджера, прописавши дату, час і зал у viber на тел.0686002353 - суму та реквізити банківського рахунку вам відправляють у відповідному смс. Зверніть увагу, що непроплачена заявка, оформлена в телефонному режимі, буде анульована системою автоматично о 10:00 наступного дня, а непроплачена заявка на сайті анулюється через 10 хвилин.

Бронювання студії здійснюється за 100% оплатою, прокат одягу по 100%, а додаткові послуги по 50-100% (як вам буде зручно). Розрахунок за залишками і доплатами (якщо такі є) відбувається до початку зйомки.

Перенести час і дату можна за 72 години (3 дні) до зйомки, якщо у вас один або дві години. Якщо у вас більше двох годин, то за 144 години (6 днів). Перенести можна один раз і на строк не більше 3-ох місяців. Перерахунок за вартістю залу в меншу сторону не робиться.

Якщо ви переносите заброньований час менше, ніж за 72/144 години, то ми звільняємо місце в графіку і шукаємо на цей час інших клієнтів. Якщо "ваші" години викуповує інший клієнт, то ми переносимо бронь на зручний для вас час. Якщо ж була знайдена заміна клієнтові і ніхто цей час не забирає, то внесена сума не переноситься і йде на погашення простою студії. Чому? Ви займали в розкладі певний час і ніякий інший клієнт не міг його купити. Тому, коли ви відкидаєте зйомку, студія простоює і зазнає збитків.

Зверніть увагу, що форс мажорами не вважаються позапланові від'їзди, погані погодні умови, відрядження, хвороби, скасування зйомки фотографом або будь-які інші плани. Форс мажорами вважаються природні катаклізми і масові заворушення.

Скасування і повернення внесених коштів неможливі, тільки перенесення (так як забронювавши зал, ви скористалися послугою).

Якщо ви забронювали час менш, ніж за 72/144 години (3/6 дня) (на завтра / післязавтра / післяпіслязавтра), то перенесення можливе лише тоді, коли ми знайдемо заміну і хтось займе ваш час.

Поміняти один зал на інший можна з оплатою + 50% вартості залу (це додаткова функція).

Можливість перенесення / зсуву дати / часу за абонементами - нижче окремим пунктом.

У вас є можливість продовжити час оренди залу, якщо воно не зайняте іншим клієнтом - тарифікація похвилинна (тобто можна і на 10хв, і на 20 і т.д.). Продовження після 21:00 можливо мінімум від 30хв.

- якщо вас більше 6-ти осіб (50 грн / людина)

- якщо ви з твариною (150-200 грн / год)

- якщо ви вживаєте їжу і напої в залі (250грн)

- якщо хочете запалити свічки (тільки в присутності адміністрації (200грн / до 15хв))

- якщо хочете наповнити ванну водою (1000грн + попереднє узгодження)

- спецефекти і нестандартні запити (з обов'язковим попереднім обговоренням і узгодженням адміністрації)

Початком / закінченням оренди студії, яку потрібно сплатити, вважається заброньований час, незалежно від того, почали ви зйомку пізніше або закінчили її раніше. Закінчити зйомку потрібно за 5 хвилин до закінчення часу, щоб встигнути зібратися і вийти із залу вчасно. При достроковому завершенні зйомки заброньований час оплачується повністю.

Адміністратор студії має право заходити на знімальний майданчик, поправляти реквізит і перевіряти справність фотообладнання.

За замовчуванням в кожному залі знаходиться по 2 джерела постійного (Jinbei EF-150) або імпульсного світла (Hyundae Combi/Rime Lite 600/800). Якщо вам потрібне додаткове джерело імпульсного світла, то воно видається під запит, без будь-яких доплат. Також можна взяти будь-які насадки - софтбокс, октобокс, стрип, портретну тарілку, рефлектори. Безоплатно під запит також видається вітродуй. Час подачі обладнання не компенсується.

Студія не може гарантувати запис «чистого звуку». Зали не являються студіями звукозапису та не оснащені професійною звукоізоляцією. В студії інші клієнти можуть користуватися своїми орендованими приміщеннями. Ми, звичайно ж, зі свого боку докладемо максимум зусиль, щоб усім було комфортно і кожен отримав свій потрібний результат.

Також не можемо гарантувати стабільну швидкість та безперебійну роботу інтернету (оскільки є третьою особою і на пряму не надаємо цю послугу). Ми, звичайно ж, зі своєї сторони зв'яжемося з провайдером при необхідності і прикладемо максимум зусиль для рішення будь-яких питань.

Клієнт несе персональну відповідальність за своє здоров'я і здоров'я своїх дітей. Всі учасники зйомки зобов'язуються дотримуватися правил техніки безпеки. Звертаємо увагу, що в кожному залі є предмети, що б'ються, важкий реквізит і устаткування під напругою. Фотостудія не несе відповідальності за шкоду життю і здоров'ю, яку учасник зйомки сам собі заподіяв.

Все обладнання фотостудії «PLAY» знаходиться в справному стані. Починаючи роботу в студії, клієнт приймає умови Договору і несе повну відповідальність за будь-які події події, а також їх наслідки (техніка безпеки, договірні відносини з клієнтами, дії клієнтів і т.д.). За псування і поломку (свідому і з необережності) обладнання, аксесуарів, реквізиту, предметів меблів і всієї іншої власності фотостудії, клієнт і інші чустнікі фотозйомки несуть повну матеріальну відповідальність і відшкодовують збитки в розмірі ринкової вартості.

За особисті речі відвідувачів, залишені без нагляду (в тому числі транспортні засоби на парковці), а також забуті на території, студія і її співробітники відповідальності не несуть. Беріть свої власні речі в зали, не залишайте їх в залі очікування. Ми максимально докладемо зусиль, щоб допомогти вам у вирішенні питання втрати, але краще її запобігти.

- ПРИКЛЕЮВАТИ на стіни декор

- використовувати МАСЛО і КРЕМ

- ПАЛИТИ

- використовувати БЕНГАЛЬСЬКІ ВОГНІ і відкритий ВОГОНЬ, в тому числі і самостійно запалювати СВІЧКИ

- НЕУЗГОДЖЕНІ розливати рідини і розсипати сипучий матеріал, неузгоджені використовувати будь-які види спецефектів (дим, блискітки, пух, пір'я, мильні бульбашки, конфетті і т.д.)

- ЗАТРИМУВАТИСЯ в залі, коли почався час інших клієнтів

Студія працює за попереднім записом 24/7, без вихідних і святкових. Стадартний тариф передбачає роботу залів з 8:00 до 21:00, гримерки з 9:00 до 21:00. В інший час до вартості залу додається + 30%. Раняя гримерка (до 9:00) - 200 \ год. Ціни продубльовані на сторінці "прайс".

Приходьте заздалегідь, за 15-20 хв до зйомки. Комфортно розміститися можна буде в залі очікування, де є кулер з водою, примірочні, диванчики і столики для перекусу.

Для роботи з майстрами (візажистами та перукарями) можна орендувати місце в загальній гримерці - з 9:00 до 21:00 - 100грн / місце / год, з 5:00 до 9:00 - 200грн / місце / год. Таких столів 7. Також можна замовити (попередньо узгодивши) особистий гримувальний стіл до себе в зал - 200 / год.

У залі очікування є примірочна. Нею можна скористатися до і після зйомки на безоплатній основі. Також в кожному залі є ширма і стійка для одягу.

80 кв.м., розмістить велику кількість людей, є кулер, диванчики і столики для перекусу.

У самій студії на рецепції є прокат одягу Vipdress.com.ua. Наряди можна вибирати і перед зйомками (заздалегідь приїхав), і забронювавши за передоплатою їх заздалегідь. Безкоштовна примірка 2-ух нарядів.

Ми знаходимося за адресою Леся Курбаса 2б, уздовж швидкісного трамвая і самого проспекту (не у дворах). Велике аднімістратівное будівля з написом "Сатурн". Найближче метро Шулявська, Берестейська, Святошино. Ви завжди можете прокласти маршрут за допомогою гугл карти або зайти до нас в розділ "контакти".

На поверсі є снековий автомат з круасанами, вафлями і шоколадкмі. Також в цьому автоматі можна придбати гарячі напої (використовується кави зерновий і бутильована вода).

Безкоштовно припаркуватися можна уздовж вул. Василія Верховинця, збоку будівлі (з проспекту згорнути вправо). Є приватна платна стоянка (10 грн/год, 30грн/день) перед будівлею.

У нас є власний санвузол з теплою водою і дитячим унітазом.

Оскільки в будівлі є загальна пропускна система і самостійно потрапити до нас на 5 поверх неможливо, внизу в холі знаходиться або наш особистий консьєрж за жовтою стійкою з написом "PHOTO", або стоїть штендер-покажчик у вигляді супермена, який тримає в руках телефон для зустрічі 0933070077 (набираєте і адміністратор за вами спускається).

В кожному залі є кнопка виклику адміністратора. Натискайте її і будь-які запити / питання будуть вирішені адміністратором.

Подарунковий сертифікат можна виписати на будь-яку суму / послугу (більш детальна інформація в розділі "сертифікати"). Подарункові сертифікати поверненню або переведення в готівку не підлягають. Активувати подарунковий сертифікат можна один раз (тобто заброньоване і активований час / послуги перенести не можна).

В студії можливо проведення заходів, святкування дня народження, корпоративу, дівич-вечора або весілля. Більш детальна інформація знаходиться в розділі "заходи".

На жаль, такої технческой можливості немає. Можливо за місцем продовжити на 30 хвилин, коли зал буде вільний (або перейти в будь-який вільний зал на 30 хв дозняти). Також ми можемо забронювати 1,5 години, якщо раніше ранок (з 8:00), або пізній вечір (з 19).

Час запізнення не компенсується і вважається використаним. Тому поставтеся з максимальною відповідальністю до цього питання. Краще приїхати раніше і комфортно дочекатися своєї зйомки.

Можна продовжити за доплату будь-який час, яке вам потрібно і будь-який зал, якщо він вільний.

Взуття, в якій ви знімаєтеся, повинно бути чистим, заздалегідь підготовленим. Можете взяти з собою чисте змінне взуття, можна босоніж, можна використовувати наші крокси, якими ви можете скористатися. Якщо у вас весілля, візьміть з собою вологі серветки, щоб протерти взуття.

Діє ліміт на кількість людей, що знаходяться в залі / на майданчику - до 6 осіб. Більша кількість оплачується окремо - 50 грн за людину за весь час перебування. Діти (які ходять, тобто з полурока), фотографи, відеоператори теж вважаються. Всі ці умови можуть обговорюватися індивідуально з адміністрацією, якщо у вас нестандартна ситуація. Є зал для очікування, тому гості і супроводжуючі люди можуть комфортно розміститися на безоплатній основі.

Розпивання напоїв і оформлення фуршету можливо за погодженням з адміністрацією (за доплату 250 грн). Келихи і тарілки не надаються. Можна орендувати стіл (300грн / шт) і стільчики (35грн / шт).

Влітку зали охолоджуються кондиціонерами. Взимку нагріваються за допомогою автономного опалення. Температурний режим регулюється під кожного клієнта індивідуально. Якщо вам жарко / холодно - зверніться до адміністратора, він вирішить це питання.

Ванну в залі DEMURE можна наповнювати водою для вашої зйомки. Послуга набору, підігріву і зливу ванни платна (її вартість 2000грн) і здійснюється при бронюванні студії від 2-х годин. 40 хвилин відводиться на заповнення ванни водою і підігрів і 20 хвилин на її слив. Набір близько 120л в 200л ванні (трохи більше половини ванни). Вода у ванні нагрівається до кімнатної температури. Поки наповнюється і зливається ванна ви можете продовжувати зйомку в інших зонах залу. Використання блискіток, перламутру і фарбувальних материалів узгоджується заздалегідь з адміністрацією. Обов'язково беріть з собою рушник (і для ніжок, і для тіла). Потрібні попередня оплата та узгодження цієї послуги заздалегідь.

Заздалегідь пообіцяти, що видамо вам той чи інший реквізит ми можемо тільки, якщо ви орендуєте паралельно зал, із якого хочете його забрати. За місцем ми зможемо віддати реквізит з іншого залу: 1.якщо його можливо фізично і технічно винести силами співробітників, 2.якщо буде вільний зал, з якого планується винести реквізит.

Власне тварина в студію допускається за доплату - від 150 грн до 200грн / год (залежить від розміру і породи - наприклад, кіт і дрібні породи собак 150грн, середні і великі 200грн / годину). Тварина не можна садити на меблі, текстиль. Можна розміщувати на підлозі і тримати на руках. Тварина має бути чистою і не мати специфічного запаху. Перед заходом в зал потрібно вимити лапи і протерти їх насухо. Заздалегідь попереджається адміністрація.

Запалювати свічки можна тільки після узгодження з адміністрацією, і вартість даної послуги 200грн (від 1 до 20хв). Самостійне запалювання свічок категорично заборонено. Вимушений штраф 1500 грн.

Забороняється куріння. Якщо дана послуга потрібна "для кадру", то узгоджується з адміністрацією за доплату.

Використання будь-яких спецефектів (дим, блискітки, пух, рідина, мильні бульбашки, конфетті і т.д.) на знімальному майданчику вимагає узгодження з адміністрацією студії. Без попередження використовувати сипкі / ллються речовини не можна. Вимушений штраф 500грн.

Використання масла і крему для тіла заборонено, так як залишаються жирні плями на стінах, меблях і реквізиті. Штраф 3000грн + оплата хімчистки меблів / декорацій.

Не можна використовувати бенгальські вогні або свічки-феєрверки (вимушений штраф 3000 грн), оскільки дозволяє відобразити на дерев'яній підлозі і меблів залишаються пошкодження.

ПАПЕРОВИЙ ФОН

Паперовий фон можна встановити в будь-якому залі за 100грн/год. Кольори - чорний, білий, рожевий, жовтий, сірий.

Встановлення фону відбувається за рахунок загального часу оренди - як правило, це 5-7хв на монтаж і 5-7хв на демонтаж.

Використовувати фон можна без розкочування/розправлення по підлозі (що мінімізує можливість забруднення і додаткових витрат на оплату зіпсованих погонних метрів) і з розкочуванням/розправленням по підлозі та постановкою на нього людини, устаткування чи предмета. 

Псування і забруднення фону (розриви, надриви, дірки від каблуків, зім`яття, плями, сліди від взуття і т.п.) оплачуються додатково до вартості установки - 250грн за кожен погонний метр зіпсованого фону. Використання шпильок - майже 99% вірогідність зіпсованого фону та доплати. 

Якщо вам необхідний чистий ніким невикористанний відрізок на підлозі, то необхідно сплатити відріз з розрахунку 250грн/п.м. (бажано попередити заздалегідь, щоб не займати час на відрізання під час вашої зйомки).

ТКАНИННИЙ ФОН

Тканинний фон можна встановити в будь-якому залі за 100грн/год. Кольори - чорний, білий, ніжно рожевий, сірий.

Встановлення фону відбувається за рахунок загального часу оренди - як правило, це 5-7хв на монтаж і 5-7хв на демонтаж.

Використовувати фон можна без розкочування/розправлення по підлозі (що мінімізує можливість забруднення і додаткових витрат на оплату хімчистки чи зіпсованої тканини) і з розкочуванням/розправленням по підлозі та постановкою на нього людини, устаткування чи предмета. 

Забруднення тканинного фону (плями, сліди від взуття і т.п.) оплачуються додатково до вартості установки - хімчистка 250грн за кожен погонний метр. Якщо тканина зіпсувалась (дірки, надриви, розриви і т.п.), то оплачується повністю вартість фону (2.500грн) чи купляється клієнтом аналогічний відріз тканини потрібного розміру (тканинний фон реставрації, нажаль, не підлягає).

Після заходів / фуршету / конфетті / великої кількості людей / cake smash / baby shower і т.д., як правило, потрібно прибирання. Ви можете прибрати за собою самі під час вашої оренди, або можете орендувати додаткову годину, щоб прибрали ми.

Є і надається безкоштовно.

є пасажирський ліфт з боку центрального входу (доступний постійно), є вантажний з боку заднього входу (під запит і за попереднім погодженням).

- від кількості орендованих годин (узгоджуються індивідуально)

- блогерам (обговорюється індивідуально, від 40 тис передплатників)

- для проведення майстер класів

Можна придбати абонемент від 5/10 годин. Більша кількість годин обговорюється індивідуально. Як правило, абонемент діє місяць, але можливо продовження під запит. При купівлі абонементів "активовані" години (узгоджені і внесені в графік студії) можна скасувати, перенести і перенести на інші дати / час тільки за умови, якщо скасований час зайняв інший клієнт (незалежно від того, коли надійшов запит на скасування). Стандартні умови скасування і перенесення не поширюються, так як такі години йдуть зі знижкою.

Орендуючи фотостудію, клієнт і всі учасники фотозйомки автоматично погоджуються з усіма перерахованими вище правилами студії.

За замовчуванням, з метою Вашої безпеки в залах ведеться відеоспостереження. За запитом його можна відключити.

При бронюванні студію і користуючись нашими послугами, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних. Якщо ви не хочете, щоб ми інформували вас про наші новини або акціях, відправте нам запит на імейл playstudio2018@gmail.com

 1. Початком оренди студії вважається заброньоване час, а не фактичний час початку зйомки. Таким чином, Ви оплачуєте час в разі запізнення.
 2. У разі запізнення Орендаря, заброньоване час оплачується в повному розмірі і не продовжується на безоплатній основі (уточніть можливість і умови продовження у адміністратора).
 3. Закінчити зйомку потрібно за 5 хвилин до закінчення часу, щоб встигнути зібратися і не затримувати Ваших колег.
 4. При достроковому завершенні зйомки, заброньоване час оплачується повністю.
 5. Закінченням оренди студії вважається час, коли Ви покинули студію, а не закінчили фотозйомку.
 6. Після закінчення зйомки, всі учасники фотосесії повинні покинути приміщення.
 7. Робота в студії можлива тільки в чистій змінному взутті.
 8. Використання будь-яких спецефектів (дим, рідина, мильні бульбашки, конфетті і т.д.) на знімальному майданчику вимагає узгодження з адміністрацією студії.
 9. Адміністратор студії має право заходити на знімальний майданчик і перевіряти справність реквізиту та фотообладнання
 10. Діє ліміт на кількість людей, що знаходяться в студії (після 6 чол йде доплата). Більша кількість людей допустимо, але оплачується окремо - 50 грн за людину (не за годину, а за весь час перебування в студії). Діти і фотографи теж враховуються.
 11. Тварини в студію допускаються за доплату (від 150 грн). Обговорюється індивідуально з адміністрацією.
 12. Розпивання напоїв і оформлення фуршету можливо тільки за погодженням з адміністрацією (за доплату).
 13. За псування і поломку обладнання, аксесуарів, інтер'єру і всієї іншої власності фотостудії, Орендар і інші учасники фотозйомки несуть повну матеріальну відповідальність і відшкодовує збитки в розмірі ринкової вартості.
 14. Все обладнання фотостудії «PLAY» знаходиться в справному стані. Починаючи роботу в студії, Орендар приймає умови Договору і несе повну відповідальність за будь-які події події, а також їх наслідки (техніка безпеки, договірні відносини з клієнтами, дії клієнтів і т.д.).
 15. У разі порушення пунктів даного Договору, Орендар і всі учасники фотозйомки несуть повну відповідальність в рамках чинного законодавства України.
 16. Повна оплата оренди студії здійснюється до початку зйомки.
 17. Студія залишає за собою право використовувати фотографії, які були зроблені в Інтер'єр студії і публічно опубліковані учасниками зйомки, при цьому зобов'язується вказувати авторство.
 18. Адміністрація залишає за собою право відмовляти в наданні послуг через некоректної поведінки клієнта (або будь-якого іншого учасника фотозйомки) та зупиняти зйомку, якщо порушуються правила оренди студії. При таких обставинах внесена сума поверненню не підлягає.
 19. Все що явно не прописано в цьому договорі вимагає попереднього узгодження з Орендодавцем.
 20. З метою Вашої безпеки в залах ведеться відеоспостереження
 21. За особисті речі відвідувачів, залишені без нагляду (в тому числі, транспортні засоби на парковці), а також забуті в студії, студія і її співробітники відповідальності не несуть.
 22. Орендуючи фотостудію, клієнт і всі учасники фотозйомки автоматично погоджується з усіма перерахованими вище правилами студії.
 23. Незнання правил не звільняє від відповідальності.
 24. Факт оплати і знаходження в знімальному залі підтверджує факт повного і беззастережного прийняття умов публічної оферти з боку Замовника.

прокат одягу