Відзначте дівич-вечір так, щоб він запам'ятався вам на все життя!

Корпоратив

Просто посидіти з подругами в кафе або барі - це вже нецікаво і банально. Зараз вже не обов'язкові масштабні гуляння, щоб отримати враження від свята. У фотостудії PLAY можна провести яскраву вечірку з легким фуршетом і незабутньою атмосферою, яка назавжди залишиться не тільки в пам'яті, але і на глянцевих знімках. Ми з радістю здійснимо всі ваші побажання, маленькі і великі жіночі примхи.

У нас є все, що необхідно для проведення свята - музика, величезний вибір суконь, тематичні декорації, професійне обладнання. Ви будете оточені ексклюзивними меблями, дизайнерськими інтер'єрами і великою кількістю різноманітного реквізиту. Кожен квадратний метр студії пристосований для зйомки. Інтер'єри спеціально обладнуються в різних стилях, щоб кадри виходили абсолютно несхожі один на одного.

Для найбільш креативних дівич-вечір можна стилізувати під різну тематику - casual, стиляги, Гетсбі, гламур, мафія, кіно або провести піжамну вечірку. У фотостудії дуже багато інтер'єрів, які допоможуть передати потрібну атмосферу.

Також ви можете запросити аніматорів, артистів, влаштувати квести та конкурси, замовити Кенді бар і шоу-програми.

Відмінною ідеєю буде скористатися послугами професійних візажистів / перукарів, які створять для кожної подружки бездоганний образ. Також в студії є прокат суконь та аксесуарів, який допоможе перевтілитись всім учасницям. Ви тільки уявіть: келихи шампанського, легкий фуршет, музика, ви у розкішних вечірніх сукнях і з гарним макіяжем, веселі розмови, сміх, гарний настрій і все це в одному просторі!
Приходьте відзначати дівич-вечір в фотостудію PLAY і ми створимо для вас максимально чудову і назабутню атмосферу. Ваш дівич-вечір пройде яскраво, весело і незабутньо!

Цінова політика:
зали від 550грн на годину
разова доплата за людей після 6 чол (50грн / людина)
можливість проводити фуршет - 250 грн
макіяж і зачіска 790грн (окремо мейк / зачіска 490грн)
замовлення повітряних кульок - від 18грн
оренда стільців - 35грн / шт
оренда білого столу (1,20х0,60) - 300 грн
прокат суконь - від 150грн
шоу - обговорюються індивідуально
прибирання - ми прибираємо за рахунок орендованої додаткової години або за рахунок орендованого часу (ви закінчуєте і надаєте приміщення для прибирання раніше на 30-60хв (залежить від масштабу заходу, площі залу і кількості людей))

Корпоратив jkhilhg

прокат одягу