Ми допоможемо вам провести день народження або вечірку

birthday1Для винуватця урочистості і його гостей завжди складно придумати щось принципово нове і незвичайне, здивувати і порадувати одночасно. Зараз вже не обов'язкові масштабні гуляння, щоб залишити враження від свята. У фотостудії PLAY можна провести вечірку з легким фуршетом і незабутньою атмосферою. Будьте оригінальні і креативні. Проведення дня народження в фотостудії - свіже рішення.

Занурте себе в ексклюзивну обстановку, оточіть себе святковим настроєм, надихніть творчим простором, насолодіться естетикою красивих речей і сфотографуйте це все не тільки в пам'яті, але і на фотографіях.

На вечірках все люблять фотографуватися, але якісні кадри виходити тільки в тому випадку, коли є можливість використовувати професійне світлове обладнання. На такій вечірці у фотографа буде все необхідне для професійної роботи.

Також рідко, коли на побутових фотографіях зустрічається хороший фон. Меблі, шпалери, дверні прорізи, зайві елементи в кадрі на задньому плані - все це псує враження. На вашому святі все буде інакше, ви будете оточені ексклюзивними меблями, дизайнерськими інтер'єрами і великою кількістю різноманітного реквізиту. Кожен квадратний метр студії пристосований для зйомки. Інтер'єри спеціально обладнуються в різних стилях, щоб кадри виходили абсолютно несхожі один на одного.

Ви можете запросити аніматорів, влаштувати квести і шоу-програми.

Цінова політика:
зали від 550грн на годину
разова доплата за людей після 6 чол (50грн / людина)
можливість проводити фуршет - 250 грн
макіяж і зачіска 790грн (окремо мейк / зачіска 490грн)
замовлення повітряних кульок - від 18грн
оренда стільців - 35грн / шт
оренда білого столу (1,20х0,60) - 300 грн
прокат суконь - від 150грн
мінімальний час оренди залу дві години - 2 години
шоу - обговорюються індивідуально
прибирання - ми прибираємо за рахунок орендованої додаткової години або за рахунок орендованого часу (ви закінчуєте і надаєте приміщення для прибирання раніше на 30-60хв (залежить від масштабу заходу, площі залу і кількості людей)

Корпоратив

Корпоратив

Корпоратив

прокат одягу