Image

ПРАВИЛА І КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ НАШИХ ГОСТЕЙ

(Проплачуючи студію, ви автоматично погоджуєтеся з правилами)

 

Забронювати студію можна двома способами. На сайті встановлені on-line бронювання та моментальна оплата через платіжну систему liqpay - тепер клієнт в 2 кліка може оплатити заявку в зручному для себе місці і в зручний час. Також ви можете забронювати студію через менеджера, прописавши дату, час і зал у viber на тел.0686002353 - суму та реквізити банківського рахунку вам відправляють у відповідному смс. Зверніть увагу, що непроплачена заявка, оформлена в телефонному режимі, буде анульована системою автоматично в 10:00 наступного дня, а непроплачена заявка на сайті анулюється через 10 хвилин.

Бронювання студії здійснюється по 100% оплаті, прокат одягу по 100%, а додаткові послуги по 50-100% (як вам буде зручно). Розрахунок по залишкам і доплат (якщо такі є) відбувається до початку зйомки.

Перенести час і дату можна за 72 години (3 дні) до зйомки, якщо у вас один або дві години. Якщо у вас більше двох годин, то за 144 години (6 днів). Перенести можна один раз і на строк не більше 3-ох місяців. Перерахунок за вартістю залу в меншу сторону не робиться.

Якщо ви переносите заброньований час менше, ніж за 72/144 години, то ми звільняємо місце в графіку і шукаємо на цей час інших клієнтів. Якщо "ваші" години викуповує інший клієнт, то ми переносимо бронь на зручний для вас час. Якщо ж була знайдена заміна клієнтові і ніхто цей час не забирає, то внесена сума не переноситься і йде на погашення простою студії. Чому? Ви займали в розкладі певний час і ніякий інший клієнт не міг його купити. Тому, коли ви відкидаєте зйомку, студія простоює і зазнає збитків.

Зверніть увагу, що форс мажорами не вважаються позапланові від'їзду, погані погодні умови, відрядження, хвороби, скасування зйомки фотографом або будь-які інші плани. Форс мажорами вважаються природні катаклізми і масові заворушення.

Скасування і повернення внесених коштів неможливі, тільки перенесення (так як забронювавши зал, ви скористалися послугою).

Якщо ви забронювали час менш, ніж за 72/144 години (3/6 дня) (на завтра / післязавтра / післяпіслязавтра), то перенесення можливе лише тоді, коли ми знайдемо заміну і хтось займе ваш час.

Поміняти один зал на інший можна з оплатою + 50% вартості залу (це додаткова функція).

Можливість перенесення / зсуву дати / часу за абонементами - дивіться пункт 49 *.

У вас є можливість продовжити час оренди залу, якщо воно не зайняте іншим клієнтом - тарифікація похвилинна (тобто можна і на 10хв, і на 20 і т.д.). Продовження після 21:00 можливо мінімум від 30хв.

- якщо вас більше 6-ти осіб (50 грн / людина)

- якщо ви з твариною (150-200 грн / год)

- якщо ви вживаєте їжу і напої в залі (250грн)

- якщо хочете запалити свічки (тільки в присутності адміністрації (200грн / до 15хв))

- якщо хочете наповнити ванну водою (1000грн + попереднє узгодження)

- спецефекти і нестандартні запити (з обов'язковим попереднім обговоренням і узгодженням адміністрації)

Початком / закінченням оренди студії, яку потрібно сплатити, вважається заброньований час, незалежно від того, почали ви зйомку пізніше або закінчили її раніше. Закінчити зйомку потрібно за 5 хвилин до закінчення часу, щоб встигнути зібратися і вийти із залу вчасно. При достроковому завершенні зйомки заброньований час оплачується повністю.

Адміністратор студії має право заходити на знімальний майданчик, поправляти реквізит і перевіряти справність фотообладнання.

За замовчуванням в кожному залі знаходиться по 2 джерела постійного (Jinbei EF-150) або імпульсного світла (Hyundae Combi/Rime Lite 600/800). Якщо вам потрібне додаткове джерело імпульсного світла, то воно видається під запит, без будь-яких доплат. Також можна взяти будь-які насадки - софтбокс, октобокс, стрип, портретну тарілку, рефлектори. Безоплатно під запит також видається вітродуй. Час подачі обладнання не компенсується.

На жаль, ми не можемо гарантувати чистоту звуку, так як в інших залах можуть проходити інші зйомки. Ми, звичайно ж, зі свого боку докладемо максимум зусиль, щоб усім було комфортно і кожен отримав свій потрібний результат. Також не можемо гарантувати стабільну швидкість та безперебійну роботу інтернету (оскільки є третьою особою і на пряму не надаємо цю послугу). Ми, звичайно ж, зі своєї сторони зв'яжемося з провайдером при необхідності і прикладемо максимум зусиль для рішення будь-яких питань.

Клієнт несе персональну відповідальність за своє здоров'я і здоров'я своїх дітей. Всі учасники зйомки зобов'язуються дотримуватися правил техніки безпеки. Звертаємо увагу, що в кожному залі є предмети, що б'ються, важкий реквізит і устаткування під напругою. Фотостудія не несе відповідальності за шкоду життю і здоров'ю, яку учасник зйомки сам собі заподіяв.

Все обладнання фотостудії «PLAY» знаходиться в справному стані. Починаючи роботу в студії, клієнт приймає умови Договору і несе повну відповідальність за будь-які події події, а також їх наслідки (техніка безпеки, договірні відносини з клієнтами, дії клієнтів і т.д.). За псування і поломку (свідому і з необережності) обладнання, аксесуарів, реквізиту, предметів меблів і всієї іншої власності фотостудії, клієнт і інші чустнікі фотозйомки несуть повну матеріальну відповідальність і відшкодовують збитки в розмірі ринкової вартості.

За особисті речі відвідувачів, залишені без нагляду (в тому числі транспортні засоби на парковці), а також забуті на території, студія і її співробітники відповідальності не несуть. Беріть свої власні речі в зали, не залишайте їх в залі очікування. Ми максимально докладемо зусиль, щоб допомогти вам у вирішенні питання втрати, але краще її запобігти.

- ПРИКЛЕЮВАТИ на стіни декор

- використовувати МАСЛО і КРЕМ

- ПАЛИТИ

- використовувати БЕНГАЛЬСЬКІ ВОГНІ і відкритий ВОГОНЬ, в тому числі і самостійно запалювати СВІЧКИ

- НЕУЗГОДЖЕНІ розливати рідини і розсипати сипучий матеріал, неузгоджені використовувати будь-які види спецефектів (дим, блискітки, пух, пір'я, мильні бульбашки, конфетті і т.д.)

- ЗАТРИМУВАТИСЯ в залі, коли почався час інших клієнтів

Студія працює за попереднім записом 24/7, без вихідних і святкових. Стадартний тариф передбачає роботу залів з 8:00 до 21:00, гримерки з 9:00 до 21:00. В інший час до вартості залу додається + 30%. Раняя гримерка (до 9:00) - 200 \ год. Ціни продубльовані на сторінці "прайс".

Приходьте заздалегідь, за 15-20 хв до зйомки. Комфортно розміститися можна буде в залі очікування, де є кулер з водою, примірочні, диванчики і столики для перекусу.

Для роботи з майстрами (візажистами та перукарями) можна орендувати місце в загальній гримерці - з 9:00 до 21:00 - 60грн / місце / год, з 5:00 до 9:00 - 200грн / місце / год. Таких столів 7. Також можна замовити (попередньо узгодивши) особистий гримувальний стіл до себе в зал - 200 / год.

У залі очікування є примірочна. Нею можна скористатися до і після зйомки на безоплатній основі. Також в кожному залі є ширма і стійка для одягу.

80 кв.м., розмістить велику кількість людей, є кулер, диванчики і столики для перекусу.

У самій студії на рецепції є прокат одягу Vipdress.com.ua. Наряди можна вибирати і перед зйомками (заздалегідь приїхав), і забронювавши за передоплатою їх заздалегідь. Безкоштовна примірка 2-ух нарядів.

Ми знаходимося за адресою Леся Курбаса 2б, уздовж швидкісного трамвая і самого проспекту (не у дворах). Велике аднімістратівное будівля з написом "Сатурн". Найближче метро Шулявська, Берестейська, Святошино. Ви завжди можете прокласти маршрут за допомогою гугл карти або зайти до нас в розділ "контакти".

На поверсі є снековий автомат з круасанами, вафлями і шоколадкмі. Також в цьому автоматі можна придбати гарячі напої (використовується кави зерновий і бутильована вода).

Безкоштовно припаркуватися можна уздовж ул.Верховінца, збоку будівлі (з проспекту згорнути вправо). Є приватна платна стоянка (10 грн) перед будівлею.

У нас є власний санвузол з теплою водою і дитячим унітазом.

Оскільки в будівлі є загальна пропускна система і самостійно потрапити до нас на 5 поверх неможливо, внизу в холі знаходиться або наш особистий консьєрж за жовтою стійкою з написом "PHOTO", або стоїть штендер-покажчик у вигляді супермена, який тримає в руках телефон для зустрічі 0933070077 (набираєте і адміністратор за вами спускається).

В кожному залі є кнопка виклику адміністратора. Натискайте її і будь-які запити / питання будуть вирішені адміністратором.

Подарунковий сертифікат можна виписати на будь-яку суму / послугу (більш детальна інформація в розділі "сертифікати"). Подарункові сертифікати поверненню або переведення в готівку не підлягають. Активувати подарунковий сертифікат можна один раз (тобто заброньоване і активований час / послуги перенести не можна).

В студії можливо проведення заходів, святкування дня народження, корпоративу, дівич-вечора або весілля. Більш детальна інформація знаходиться в розділі "заходи".

На жаль, такої технческой можливості немає. Можливо за місцем продовжити на 30 хвилин, коли зал буде вільний (або перейти в будь-який вільний зал на 30 хв дозняти). Також ми можемо забронювати 1,5 години, якщо раніше ранок (з 8:00), або пізній вечір (з 19).

Час запізнення не компенсується і вважається використаним. Тому поставтеся з максимальною відповідальністю до цього питання. Краще приїхати раніше і комфортно дочекатися своєї зйомки.

Можна продовжити за доплату будь-який час, яке вам потрібно і будь-який зал, якщо він вільний.

Взуття, в якій ви знімаєтеся, повинно бути чистим, заздалегідь підготовленим. Можете взяти з собою чисте змінне взуття, можна босоніж, можна використовувати наші крокси, якими ви можете скористатися. Якщо у вас весілля, візьміть з собою вологі серветки, щоб протерти взуття.

Діє ліміт на кількість людей, що знаходяться в залі / на майданчику - до 6 осіб. Більша кількість оплачується окремо - 50 грн за людину за весь час перебування. Діти (які ходять, тобто з полурока), фотографи, відеоператори теж вважаються. Всі ці умови можуть обговорюватися індивідуально з адміністрацією, якщо у вас нестандартна ситуація. Є зал для очікування, тому гості і супроводжуючі люди можуть комфортно розміститися на безоплатній основі.

Розпивання напоїв і оформлення фуршету можливо за погодженням з адміністрацією (за доплату 250 грн). Келихи і тарілки не надаються. Можна орендувати стіл (300грн / шт) і стільчики (35грн / шт).

Влітку зали охолоджуються кондиціонерами. Взимку нагріваються за допомогою автономного опалення. Температурний режим регулюється під кожного клієнта індивідуально. Якщо вам жарко / холодно - зверніться до адміністратора, він вирішить це питання.

Ванну в залі DEMURE можна наповнювати водою для вашої зйомки. Послуга набору, підігріву і зливу ванни платна (її вартість 1000грн) і здійснюється при бронюванні студії від 2-х годин. 40 хвилин відводиться на заповнення ванни водою і підігрів і 20 хвилин на її слив. Набір близько 120л в 200л ванні (трохи більше половини ванни). Вода у ванні нагрівається до кімнатної температури. Поки наповнюється і зливається ванна ви можете продовжувати зйомку в інших зонах залу. Використання блискіток, перламутру і фарбувальних материалів узгоджується заздалегідь з адміністрацією. Обов'язково беріть з собою рушник (і для ніжок, і для тіла).

Заздалегідь пообіцяти, що видамо вам той чи інший реквізит ми можемо тільки, якщо ви орендуєте паралельно зал, із якого хочете його забрати. За місцем ми зможемо віддати реквізит з іншого залу: 1.якщо його можливо фізично і технічно винести силами співробітників, 2.якщо буде вільний зал, з якого планується винести реквізит.

Власне тварина в студію допускається за доплату - від 150 грн до 200грн / год (залежить від розміру і породи - наприклад, кіт і дрібні породи собак 150грн, середні і великі 200грн / годину). Тварина не можна садити на меблі, текстиль. Можна розміщувати на підлозі і тримати на руках. Тварина має бути чистою і не мати специфічного запаху. Перед заходом в зал потрібно вимити лапи і протерти їх насухо. Заздалегідь попереджається адміністрація.

Запалювати свічки можна тільки після узгодження з адміністрацією, і вартість даної послуги 200грн (від 1 до 20хв). Самостійне запалювання свічок категорично заборонено. Вимушений штраф 1500 грн.

Забороняється куріння. Якщо дана послуга потрібна "для кадру", то узгоджується з адміністрацією за доплату.

Використання будь-яких спецефектів (дим, блискітки, пух, рідина, мильні бульбашки, конфетті і т.д.) на знімальному майданчику вимагає узгодження з адміністрацією студії. Без попередження використовувати сипкі / ллються речовини не можна. Вимушений штраф 500грн.

Використання масла і крему для тіла заборонено, так як залишаються жирні плями на стінах, меблях і реквізиті. Штраф 3000грн + оплата хімчистки меблів / декорацій.

Не можна використовувати бенгальські вогні або свічки-феєрверки (вимушений штраф 3000 грн), оскільки дозволяє відобразити на дерев'яній підлозі і меблів залишаються пошкодження.

В кожному залі.

Після заходів / фуршету / конфетті / великої кількості людей / cake smash / baby shower і т.д., як правило, потрібно прибирання. Ви можете прибрати за собою самі під час вашої оренди, або можете орендувати додаткову годину, щоб прибрали ми.

Є і надається безкоштовно.

є пасажирський ліфт з боку центрального входу (доступний постійно), є вантажний з боку заднього входу (під запит і за попереднім погодженням).

- від кількості орендованих годин (узгоджуються індивідуально)

- блогерам (обговорюється індивідуально, від 40 тис передплатників)

- для проведення майстер класів

Можна придбати абонемент від 5/10 годин. Більша кількість годин обговорюється індивідуально. Як правило, абонемент діє місяць, але можливо продовження під запит. При купівлі абонементів "активовані" години (узгоджені і внесені в графік студії) можна скасувати, перенести і перенести на інші дати / час тільки за умови, якщо скасований час зайняв інший клієнт (незалежно від того, коли надійшов запит на скасування). Стандартні умови скасування і перенесення не поширюються, так як такі години йдуть зі знижкою.

Орендуючи фотостудію, клієнт і всі учасники фотозйомки автоматично погоджуються з усіма перерахованими вище правилами студії.

За замовчуванням, з метою Вашої безпеки в залах ведеться відеоспостереження. За запитом його можна відключити.

При бронюванні студію і користуючись нашими послугами, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних. Якщо ви не хочете, щоб ми інформували вас про наші новини або акціях, відправте нам запит на імейл playstudio2018@gmail.com

 1. Початком оренди студії вважається заброньоване час, а не фактичний час початку зйомки. Таким чином, Ви оплачуєте час в разі запізнення.
 2. У разі запізнення Орендаря, заброньоване час оплачується в повному розмірі і не продовжується на безоплатній основі (уточніть можливість і умови продовження у адміністратора).
 3. Закінчити зйомку потрібно за 5 хвилин до закінчення часу, щоб встигнути зібратися і не затримувати Ваших колег.
 4. При достроковому завершенні зйомки, заброньоване час оплачується повністю.
 5. Закінченням оренди студії вважається час, коли Ви покинули студію, а не закінчили фотозйомку.
 6. Після закінчення зйомки, всі учасники фотосесії повинні покинути приміщення.
 7. Робота в студії можлива тільки в чистій змінному взутті.
 8. Використання будь-яких спецефектів (дим, рідина, мильні бульбашки, конфетті і т.д.) на знімальному майданчику вимагає узгодження з адміністрацією студії.
 9. Адміністратор студії має право заходити на знімальний майданчик і перевіряти справність реквізиту та фотообладнання
 10. Діє ліміт на кількість людей, що знаходяться в студії (після 6 чол йде доплата). Більша кількість людей допустимо, але оплачується окремо - 50 грн за людину (не за годину, а за весь час перебування в студії). Діти і фотографи теж враховуються.
 11. Тварини в студію допускаються за доплату (від 150 грн). Обговорюється індивідуально з адміністрацією.
 12. Розпивання напоїв і оформлення фуршету можливо тільки за погодженням з адміністрацією (за доплату).
 13. За псування і поломку обладнання, аксесуарів, інтер'єру і всієї іншої власності фотостудії, Орендар і інші учасники фотозйомки несуть повну матеріальну відповідальність і відшкодовує збитки в розмірі ринкової вартості.
 14. Все обладнання фотостудії «PLAY» знаходиться в справному стані. Починаючи роботу в студії, Орендар приймає умови Договору і несе повну відповідальність за будь-які події події, а також їх наслідки (техніка безпеки, договірні відносини з клієнтами, дії клієнтів і т.д.).
 15. У разі порушення пунктів даного Договору, Орендар і всі учасники фотозйомки несуть повну відповідальність в рамках чинного законодавства України.
 16. Повна оплата оренди студії здійснюється до початку зйомки.
 17. Студія залишає за собою право використовувати фотографії, які були зроблені в Інтер'єр студії і публічно опубліковані учасниками зйомки, при цьому зобов'язується вказувати авторство.
 18. Адміністрація залишає за собою право відмовляти в наданні послуг через некоректної поведінки клієнта (або будь-якого іншого учасника фотозйомки) та зупиняти зйомку, якщо порушуються правила оренди студії. При таких обставинах внесена сума поверненню не підлягає.
 19. Все що явно не прописано в цьому договорі вимагає попереднього узгодження з Орендодавцем.
 20. З метою Вашої безпеки в залах ведеться відеоспостереження
 21. За особисті речі відвідувачів, залишені без нагляду (в тому числі, транспортні засоби на парковці), а також забуті в студії, студія і її співробітники відповідальності не несуть.
 22. Орендуючи фотостудію, клієнт і всі учасники фотозйомки автоматично погоджується з усіма перерахованими вище правилами студії.
 23. Незнання правил не звільняє від відповідальності.
 24. Факт оплати і знаходження в знімальному залі підтверджує факт повного і беззастережного прийняття умов публічної оферти з боку Замовника.

прокат одягу